17.12.2019
SİMİN IŞILTISI İÇİNİZİ ISITSIN

Kış geldi, hoş geldi. Kış aylarının gelmesi ve gün ışığının iyice azalmasının insanlar üzerindeki olumsuz etkileri hissedilmeye başlandı. Hatta bu durumun ingilizcede “winter blues” şeklinde bir adı bile var. Fakat biz, Hirasim olarak sonbahar ve kış aylarının insanlar üzerindeki karamsarlığını ve hüznünü kabul etmek istemiyoruz! Çünkü kış ayları da gelse, ışıltılı renklerin verdiği sıcaklığı kışlık tekstil ürünlerine yaymak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sim ipliklerle örülmüş parıltılı ve rengarenk kışlık trikolar son yıllarda tüketicilerin tercihi haline geldi. Sim ipliklerin “kara kış” aylarına apayrı bir renk ve sıcaklık kattığı ve bu durumun pek çok kişi tarafından benimsendiği de apaçık ortada.

Triko ve örme ürünler yapıları gereği diğer tekstil ürünlerine nazaran insan cildinde daha yumuşak bir his bırakırlar. Adeta sert soğuklara karşı bir savunma yöntemi olarak kullanılırlar. Trikolara bir de sim ipliklerin ışıltısı eklenince durum daha da iç ısıtıcı bir hal alır.

Trikolar sim ipliklerle birlikte örülürken doğru teknikler ve doğru seçimlerle kullanıldığı takdirde yumuşaklık hislerini kaybetmeden kullanılmaya devam ederler. Hirasim farklı sim iplik alternatifleri ile diğer kumaş türlerinde olduğu gibi triko ve örme ürünler için de müşterilerine en iyi çözümleri sunar. Hirasim’in deneyimli müşteri temsilcileri bu konuda size en iyi teknik desteği sağlayacaklardır.

Son olarak, kış aylarında sokakta kalan kimsesizler ve savunmasız sokak hayvanları için elimizden gelen iyilikleri yapmayı unutmayalım...

Sağlıklı ve mutlu bir kış dileğiyle!